نصب و تعمیر آپشن

Best Options for Car Repair in Singapore 2 2

نصب و تعمیر آپشن خودرو های وارداتی

آپشن ها، کارایی ها و قابلیت هایی هستند که امکان آسایش و امنیت بیشتر در رانندگی را برای ما فراهم می سازد.آپشن ها روی تمام  خودروهای وارداتی نصب شده اند، البته لازم به ذکر است که بدانید؛ آپشن ها را میتوان جداگانه خریداری کرد و روی خودروی خود نصب کرد.تعمیرگاه تخصصی کارنو، علاوه بر خدمات دیگر، در تعمیرات خودروهای وارداتی، دارای خدماتی از جمله نصب و تعمیر آپشن است.در صورت تصمیم به نصب آپشن و یا تعمیر آپشن خودروی خود، شما میتوانید به تیم کارنو مراجعه کرده و از خدمات آنها بهره مند شوید.

آپشن ها امکان رفاه بیشتری برای سواری خودرو و لذت بردن از رانندگی را برای ما فراهم می کنند. 

چند مورد آپشن محبوب 

_ استارت بدون کلید

_ سیستم کروز کنترل تطبیقی

_ پارک کردن اتوماتیک

_ سیستم گرمایش و سرمایش

_ سیستم گرمکن فرمان

_ سنسور باران خودرو

_ دوربین ۳۶۰ درجه

_ سقف متحرک یا سانروف

_ سیستم دید در شب 

_ ردیاب خودرو 

_ درب هوشمند صندوق عقب 

_ مکان یاب gps

نصب و تعمیر آپشن

استارت بدون کلید یا کیلس استارت

یکی از آپشن هایی که بسیار مورد علاقه و توجه عموم قرار گرفته است،کیلس استارت است. این آپشن بصورت پیش فرض روی خودروهای وارداتی اعمال شده است. اما خودرو های داخلی دارای همچنین امتیازی نیستند. خوشبختانه میتوان این سیستم را سفارش داد و روی خودروهای داخلی نیز نصب کرد.

سیستم کیلس استارت یا استارت بدون کلید، توانسته است جای سیستم قفل مرکزی و دزدگیر را بگیرد و باعث ارتقاء سیستم امنیتی شود.کیلس استارت همانقدر که مایه ی آسایش است، متاسفانه معایبی نیز دارد،مانند:

_ هک شدن ریموت خودرو

_ هزینه بالای تعمیر 

_ اتمام باطری ریموت

_ آسیب استارت و باطری ماشین

سیستم کروز کنترل تطبیقی 

این آپشن از مدرن ترین و محبوب ترین فناوری هایی است که در خودرو های امروزی یافت می شود.کروز کنترل سرعتی که از نسل قدیم این آپشن ها است، فقط وظیفه ی کنترل سرعت را برعهده داشت.اما کروز های جدید، کارآمد تر و پیچیده تر هستند.

.این فناوری به کمک سنسور های حرکتی و رادارها اطراف ماشین و جاده را اسکن کرده و با استفاده از هوش مصنوعی، سرعت اتومبیل را به نسبت ماشین های اطراف و جلو تنظیم میکند.البته این سیستم بیشتر در اتوبان ها کاربرد دارد و به درد جاده های پرپیچ و خم نمی خورد. 

پارک کردن خودرو اتوماتیک

پارک کردن خودرو همیشه یکی از بزرگترین دغدغه های شهروندان بوده و هست. مخصوصا در محل های شلوغ که جای پارک ماشین به سختی یافت می شود‌.اما امروزه  با پیشرفت تکنولوژی و طراحی آپشن اتوپارک، این دغدغه ها به صورت چشمگیری از بین رفته است.

سیستم اتو پارک، دارای سنسور هایی است که به عنوان گیرنده و فرستنده عمل می کنند. و با ارسال سیگنال به اطراف ماشین و دریافت دوباره ی آن ها و محاسبه ی اشیاء اطراف  ماشین، امکان یک پارک راحت و موفق را در کمترین زمان، برای ما فراهم می سازد.

نصب و تعمیر آپشن خودرو

سیستم گرم کن

از این سیستم بیشتر در فصل سرما استفاده می شود.این سیستم توسط المنت ها یا همان سیم های حرارتی در نشیمن صندلی و تکیه گاه صندلی به کار برده شده است. و به سرعت می تواند گرمای دلنشین و لذت بخشی را برای سرنشینان خودرو فراهم کند.

سیستم سرد کن

رانندگی در فصل گرم سال و نشستن بر روی صندلی درهنگامی که هوا گرم است،بسیار طاقت فرسا است؛زیرا برخورد صندلی با بدنمان باعث تعریق بدن ما خواهد شد، و احساس بدی در ما ایجاد می کند.اما با به کارگیری سیستم سرد کن، در تکیه گاه و نشیمن صندلی عمل خنک سازی به سرعت انجام می شود و رانندگی را برای ما راحت تر می سازد.

سیستم گرمکن فرمان

از این آپشن در فصول سرد سال استفاده میشود.البته در کشورهایی که هوا در بیشتر سال سرد و برفی است ،تقریبا در بیشتر سال استفاده می شود.در این سیستم، گرما از طریق المنت هایی که در فرمان خودرو استفاده شده است، به سطح فرمان می رسد. و باعث گرمی فرمان می شود.

سنسور باران خودرو

در گذشته هنگامی که در جاده ها شاهد برف و باران بودیم، با زدن کلید، برف پاک کن آن را فعال کرده و با اتمام برف یا باران، آن را غیر فعال می کردیم.اما با روی کار آمدن برف پاک کن های جدید یا همان سیستم سنسور باران خودرو، دیگر نیاز به این کار نیست.سنسور باران خودرو با برخوردن اولین قطره ی برف یا باران، سیگنال را ارسال کرده و برف پاک کن ها شروع به کار می کنند. سرعت برف پاک کن ها نسبت به شدت باران یا برف، کم و زیاد می شود.

دوربین ۳۶۰ درجه

با روی کار آمدن این آپشن،محبوبیت خودرو های وارداتی در بازار بیشتر شد.این آپشن ۴ دوربین مجزا دارد که بر روی خودرو نصب شده است.البته در برخی موارد تعداد دوربین ها به ۶ عدد هم می رسد.این آپشن امکان دید در تمام اطراف خودرو(حتی نقاط کور خودرو) را به شما میدهد.این آپشن عمل دنده عقب را برای ما بسیار آسانتر کرده است .

سقف متحرک یا سانروف

سانروف یک قطعه متحرک است که در سقف ماشین به کار می رود.و استفاده از آن به دو صورت الکتریکی و دستی است.

سیستم دید در شب 

برای بیشتر افراد رانندگی در شب، به نسبت روز کار سخت تری است. همچنین بیشتر تصادفات در شب نیز به دلیل دید کم و ناکافی است.سیستم دید در شب به شما، امکان یک رانندگی راحت در شب یا هوای مه آلود و….. را میدهد.و با اطمینان خاطر می توانید در شب مسافرت کنید.

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو، یک دستگاه کوچک سیم کارت خور است. ما از طریق این سیم کارت می توانیم از جای ماشین خود باخبر شویم. یا اگر ماشینمان را به سرقت برده اند، از طریق ردیابی این سیمکارت، از مکان آن باخبر شویم.همچنین اگر چنانچه شما خودروهایی را در اختیار کارکنان شرکت خود قرار داده اید، از طریق این سیم کارت می توانید، نحوه ی استفاده ی کارمندان از وسیله نقلیه شرکت و همچنین از ساعت کاری آن ها آگاه شوید.

این دستگاه به راحتی بر روی تمام وسایل نقلیه حتی دوچرخه قابل نصب است. 

درب هوشمند صندوق

درب هوشمند صندوق عقب، نمونه ای دیگر از قابلیت هایی است که در خودروهای وارداتی به صورت پیش فرض نصب شده است. این آپشن به شما این امکان را میدهد تا زمانی که شرایط باز کردن در صندوق را ندارید، با حرکت دادن پا در زیر صندوق عقب، آن را باز کنید.البته این کار در صورتی امکان پذیر است که ریموت خودرو نزد خودتان باشد.شما می توانید با استفاده از ریموت، درب صندوق را از راه دور هم باز کنید.

مکان یاب GPS

ردیاب جی پی اس نوع دیگری از آپشن های جدید در بازار است که انواع مختلفی دارد. تراشه ی جی پی اس در داخل دستگاه نسبتا کوچکی قرار دارد و بر روی خودروی شما نصب می شود. با ردیاب جی پی اس، شما میتوانید از محلی که خودروی شما قرار دارد مطلع شوید.

اگر کارفرما هستید، این ردیاب گزینه ی بسیار خوبی است؛برای اینکه از نحوه ی کار و زمان بندی کارمند خود مطلع شوید.ردیاب جی پی اس انواع مختلفی دارد که در زیر به آنها اشاره میکنیم.

_ ردیاب آهنربای 

_ ردیاب دیاگ 

_ ردیاب ضد سرقت 

_ ردیاب دزدگیر ماهواره ای

_ ردیاب فندکی

نصب یا تعمیر آپشن ها و قابلیت هایی که به خودروی خود اضافه کرده ایم ، موجب راحتی ما در رانندگی خواهد شد. این آپشن ها به هنگام رانندگی، امنیت ما را بیشتر کرده و خودروی ما را از هر نظر کارآمد تر میکنند.با تیم حرفه ای و مجرب کارنو از نصب و تعمیر آپشن های خودروی خود اطمینان خاطر حاصل کنید.