درباره کارنو

درباره تعمیرگاه تخصصی کارنو

برای مالکین و دارندگان خودروهای وارداتی، ایمنی و سلامت قطعات خودرو امر بسیار مهم و ضروری است. بنابراین برای حفظ ایمنی و سلامت قطعات خودروی خود، سرویس های دوره ای ماشین را به موقع انجام می دهند. قطعات خودرو مانند اعضای بدن هستند و عملکرد هر قطعه بر روی قطعه دیگر تاثیر می گذارد.

همانطور که گفتیم سلامت قطعات خودرو امری مهم است. بنابراین در صورت مشاهده ی ایراد در قطعات خودرو باید فورا به تعمیرگاه مراجعه کرده و خودروی خود را برای بررسی و تعمیر به آنها بسپارید. اصل اول در انتخاب تعمیرگاه اطمینان خاطر از کیفیت کار، سپس اطمینان از تحویل به موقع کار و انصاف در هزینه های پرداختی تعمیر خودرو می باشد. 

ما به شما تعمیرگاه تخصصی کارنو را پیشنهاد می کنیم.این تعمیرگاه با تکیه بر سابقه درخشان، نیروهای متخصص و تجهیزات به روز خود، بهترین خدمات را به  شما مالکین محترم خودروهای وارداتی تحویل می دهند.

چگونه به تعمیرگاه مورد نظر اعتماد کنیم؟

برای مراجعه به یک تعمیرگاه ابتدا باید از تخصص ، کیفیت کار و سابقه ی کاری آن ها مطمئن شوید. در درجه ی اول شما می توانید با تحقیق و پرس و جو از مشتریان ثابت آنها در مورد کیفیت کار، هزینه و تحویل به موقع اطلاعاتی را دریافت کنید. در ادامه می توانید با مراجعه به تعمیرگاه، به امکانات، تجهیزات و دستگاه های مربوط به تعمیرات توجه نموده و از به روز بودن آن مطلع شوید. 

به روز بودن تجهیزات یک تعمیرگاه، خود گویای نحوه ی کار و کیفیت کار تعمیرکاران آنجا می باشد. و در آخر می توانید مدارک تخصصی کارشناسان  مشغول به کار در تعمیرگاه مذکور را بررسی کرده و به آنها اعتماد کنید.

کارنو

تعمیرگاه تخصصی کارنو، دارای  تمامی شرایط ذکر شده می باشد.کارنو با گردآوری نیروهای متخصص و مجرب، در امر تعمیرات خودروهای وارداتی، به شما اطمینان می دهد که تعمیر خودروی شما بدون هیچ خطایی انجام شده و به موقع تحویل شما داده خواهد شد.

چرا باید تعمیرگاه تخصصی کارنو را انتخاب کنید؟

تعمیرگاه تخصصی کارنو دارای ویژگی های منحصر به فردی در امر تعمیرات است که آن را نسبت به رقبای خود بارز و ویژه نموده است . در زیر به چند مورد از این ویژگی ها اشاره کرده ایم :

_ دارای پارکینگ اختصاصی است.

_ دارای کارشناسان زبده و متخصص است.

_ از کیفیت کار بالایی برخوردارند.

_ دارای به روز ترین امکانات و تجهیزات مربوط به تعمیرات خودرو است.

_ دارای سابقه ی درخشان در امور تعمیرات خودروهای وارداتی هستند.

_ هزینه ی تعمیرات خودروی آنها بسیار مقرون به صرفه است.

_ به خوش قولی و تحویل به موقع کار معروف هستند.

_ از قطعات اصلی برای تعویض قطعه های خودرو استفاده کرده و از وسایل فیک استفاده نمی کنند.

آدرس و شماره تلفن تعمیرگاه کارنو

کرج، بلوار مدرس( خلج آباد) بعد از کوچه ی شهید بهشتی، تعمیرگاه بزرگ کارنو

ساعت کاری تعمیرگاه کارنو

شنبه تا چهارشنبه  از ساعت ۹/۳۰تا ۷بعد از ظهر

پنج شنبه ها ۹/۳۰ تا ۴ بعد از ظهر

جمعه ها  تعطیل  

شماره تلفن تعمیرگاه : ۰۲۶۳۲۳۰۹۴۶۶